N154I1-L06 Rev.C1

| Modelul panoului | N154I1-L06 Rev.C1 |
|---|---|
| Panoul de marcă | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Tipul panoului | a-Si TFT-LCD |
| Prețul N154I1-L06 Rev.C1 | Solicitați preț și termen de plată |
| Modul de afișare | TN, Normally White, Transmissive |
| Zonă activă | 331.2×207 mm |
| Contur | 344×243.5×6.5 mm |
| Forma stilului | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Suprafaţă | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Raport de contrast | 350:1 (Typ.) |
| Afișați culorile | 262K (6-bit) |
| Timp de raspuns | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Unghi de vedere | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frecvență | 60Hz |
| Tip lămpi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfață de semnal | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tensiune de intrare | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com este un distribuitor de specialitate de stocare CMO N154I1-L06 Rev.C1.
CMO N154I1-L06 Rev.C1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CMO N154I1-L06 Rev.C1 sau specificațiile detaliate ale CMO N154I1-L06 Rev.C1 sau alte LCD CMO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CMO N154I1-L06 Rev.C1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
CMO N154I1-L06 Rev.C1 sunt noi & stocul original disponibil la LCD-Display.com, livrare în aceeași zi cu cost de transport gratuit.
Pentru foaia de date pdf CMO N154I1-L06 Rev.C1 sau specificațiile detaliate ale CMO N154I1-L06 Rev.C1 sau alte LCD CMO, vă rugăm să Trimite-ti-ne un e-mail, vom fi bucuroși să vă oferim unul.
Solicitați un citat de la distribuitorul CMO N154I1-L06 Rev.C1 la LCD-Display.com. Trimite-ti-ne un e-mail: info@LCDs-Display.com
Cuvinte cheie corelate pentru "N154I1-L06 Rev.C1"
- CMO N154I1-L06 Rev.C1
- Fișa tehnică N154I1-L06 Rev.C1
- Imagine N154I1-L06 Rev.C1
- Prețul N154I1-L06 Rev.C1
- Distribuitor N154I1-L06 Rev.C1

